Вітаю Вас на сторінках блогу!

понеділок, 17 квітня 2017 р.

Знайомство з   сервісом Padlet




Padlet – мережевий сервіс для створення електронної стіни. Сервіс, який дає можливість працювати дистанційно як із учнями, так і з коллегами, впроваджувати елементи дистанційного та «перевернутого навчання». Формами роботи можуть бути групові та індивідуальні заняття на уроках і в позаурочний час.
Формувати навчальні компетенції на уроці української мови і літератури,  використовуючи сервіс Padlet, можна шляхом пошуку та додавання учнями додаткової інформації (музичне та фото оформлення, історичний чи біографічний коментар), створення проектів, розробка та виконання веб-квестів, мовно літературних флешмобів, атмосферних (уявлення, настрій, емоційне навантаження) та розповідних буктрейлерів, обговорення питань. При цьому мета уроку формулюється через діяльність учнів.
Головне слід пам’ятати, що навчання для учнів має бути цікавим, а технології прості.
Можливості сервісу Рadlet
Доступність

Віртуальна стіна Рadlet безкоштовнийWeb- ресурс. Для роботи з ним реєстрація не обов’язкова.




mara1
Легкість

На головній сторінці створюється порожня сторінка білого кольору (тому це нагадує стіну), яку можна заповнювати повідомленнями. Додати текстове повідомлення дуже просто: необхідно лише два рази натиснувши мишею по стіні.
mara2
Мультимедійність
До повідомлень можна додавати різноманітний контент: відео, аудіо, зображення, файли Word, PDF, Exel, Pover Point, будь-які посилання на інші ресурси, наприклад, диск Google – хмарне сховище даних, що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарах та ділитися ними з іншими користувачами хмар в Інтернеті; Slidely – простий у використанні онлайн редактор слайд-шоу, який дозволяє користувачам створювати протягом декількох хвилин слайд-шоу в поєднанні з музикою, а потім поділитися ним з легкістю в Інтернеті; LearningApps – соціальний сервіс для створення інтерактивних вправ з мови і літератури; Cacoo – сервіс, який дозволяє працювати над одним завданням кільком учням одночасно;  Сервіс Dipity – створення «стрічки часу» дає можливість скласти історію розвитку якої-небудь події чи біографії особистості; Tagxedo – при розробці завдань для формування понятійного апарату. Ключові слова із будь-якої мовної теми являють собою поодинокі слова, і важливість кожного з них позначається розміром шрифту або кольором для швидкого сприйняття; Tagul – за його допомогою можна візуалізувати текст у вигляді «хмари»слів, що дає можливість краще запам'ятовувати поняття, впізнавати (антономічні, синонімічні) пари; Thinglink – для створення інтерактивних картинок, плакатів. Prezi – інструмент для створення інтерактивної презентації.
mara3
   Узгодження
Одночасно на стіні можуть створювати повідомлення кілька користувачів. Активність учасників миттєво відображується на стіні – користувачі з екранів монітору можуть спостерігати, як додаються повідомлення
mara4
 Приватність
Ви можете налаштувати можливість редагувати стіну іншим користувачам, дозволити повний доступ, поставити пароль або запросити користувачів по e-mail

mara5
Мобільність
Padlet працює на всіх пристроях – мобільних, планшетах, нетбуках
mara6
Інтерфейс
Яскраві фонові зображення, які легко змінюються у налаштуваннях стіни




mara7
Узгодженість
Стіну Рadlet можна вбудувати у блог, сайт, на будь-який ресурс, де можна застосувати html-код
mara9
Сервіс дає можливість легко та швидко переходити від одного сервісу до іншого. Також користувач отримує можливість поділитись будь-яким цікавим матеріалом зі своїми друзями, адже повідомлення можна редагувати та переміщати по стіні.



Немає коментарів:

Дописати коментар